CENTRALA – TORUŃ2018-11-13T15:24:52+00:00

INFOLINIA 801 06 07 08SKLEP INTERNETOWY

TORUŃ – CENTRALA


DANE TELEADRESOWE

INTERHANDLER SP. Z O. O.
ul.Wapienna 6,
87-100 Toruń,
tel.: 56 610 28 20, 56 610 28 90,
fax: 56 648 04 00
email: office@interhandler.pl

Kierownik Regionu Sprzedaży
Dominik Chojnacki
e-mail: d.chojnacki@interhandler.pl
tel. kom.: +48 693 401 524

Dyrektor Działu Wsparcia Sprzedaży
Grzegorz Fereniec
e-mail: g.fereniec@interhandler.pl
tel. kom.: +48 693 899 706

Specjalista ds. Produktu- Maszyny Ciężkie, DSB Innocrush
Paweł Taczkowski
e-mail: p.taczkowki@interhandler.pl
tel. kom.: +48 605 108 522

Kierownik Produktu
Leszek Żuchowski
e-mail: l.zuchowski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 601 868 349

Specjalista ds. Produktu- Maszyny Używane
Mateusz Kierlańczyk
e-mail: m.kierlanczyk@ih.interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 104 548

Kierownik Oddziału w Toruniu
Rafał Borowski
e-mail: r.borowski@interhandler.pl
tel.: 56 610 28 50
tel. kom.: +48 695 203 247

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych
Grzegorz Barnat
e-mail: g.barnat@interhandler.pl
tel. 56 610 28 17
tel. kom.: +48 723 667 964

Specjalista ds. Serwisu
Adam Smykowski
e-mail: a.smykowski@interhandler.pl
tel. 56 610 28 30
tel. kom.: +48 609 510 277

Zgłoszenia awarii i przeglądów prosimy zgłaszać na serwis.torun@interhandler.pl

e-mail: l.rojko@interhandler.pl
tel.: 56 610 28 41

INFORMACJE PODSTAWOWE

Numer statystyczny (Regon): 001375080
Numer KRS: 0000011803
NIP: 879-016-96-99
Kapitał zakładowy: 26.334.000,00 zł

Dyrektor ds. Rozwoju Działalności Handlowej
Jerzy Petrykowski
e-mail: j.petrykowski@interhandler.pl
tel.: +48 605 563 550

Specjalista ds. Marketingu
Barbara Jarych
e-mail: b.jarych@interhandler.pl
tel.: +48 667 150 616

Specjalista ds. Marketingu
Katarzyna Szmytkowska
e-mail:k.szmytkowska@interhandler.pl
tel. kom.: +48 691 114 299

Doradca Handlowo – Techniczny
Adam Polasik
e-mail: a.polasik@interhandler.pl
tel. kom.: +48 695 501 940

Koordynator Sprzedaży
Agnieszka Warczachowska
e-mail: a.warczachowska@interhandler.pl
tel. kom.: +48 695 503 859

Kierownik ds. Logistyki Części Zamiennych
Bartosz Dolega
e-mail: b.dolega@interhandler.pl
tel. kom.: +48 605 726 437

Kierownik Sprzedaży Części i E-commerce
Rafał Strzyżewski
e-mail: r.strzyzewski@interhandler.pl
tel. kom.: +48 669 616 806

Kierownik Działu Finansowego
Ellen Odważna
e-mail: e.odwazna@interhandler.pl
tel.: 56 610 28 49


Księgowość

Starszy Specjalista ds. Finansów
Celina Secler
e-mail: c.secler@interhandler.pl
tel.: 56 610 28 16

e-mail: s.sztul@interhandler.pl
tel.: 56 610 28 18

e-mail: k.dejewska@interhandler.pl
tel.: 56 610 28 44

Dyrektor Działu Personalnego
Krystyna Wikieł
e-mail: k.wikiel@interhandler.pl
tel.: 56 610 28 45

Specjalista ds. Kadr i Płac
Justyna Lipińska
e-mail: j.lipinska@interhandler.pl
tel.: 56 610 28 24

Specjalista ds. Personalnych
Anna Keńska
tel.: 56 610 28 39

Specjalista ds. Floty Samochodowej
Michał Paprzycki
e-mail: m.paprzycki@interhandler.pl
tel. kom.: +48 607 457 215

Specjalista ds. technicznych
Adam Maciejewski
e-mail: a.maciejewski@ih.interhandler.pl
tel. kom.: +48 667 990 833

 

Polityka prywatności | Regulamin serwisu | Polityka cookie | © Copyright 2014 – 2018 | INTERHANDLER | Realizacja: chillimedia.pl